Konsultacje

Prowadzimy konsultacje kwalifikujące do pobytu.

Konsultacje odbywają się raz w miesiącu w soboty w godzinach 10:00- 17:00 w Poradni w Józefowie przy ul. 3-go Maja 127 i prowadzone są przez psychiatrę i psychologa. Na konsultację nie jest wymagane skierowanie, ale przed konsultacją przeprowadzamy wstępny wywiad przez telefon.

Aby ustalić termin konsultacji należy zadzwonić do hostelu (22) 468 26 58 (codziennie oprócz wtorków godz. 8:00-do 13:00). Termin można ustalić również mailowo pisząc na adres hostel@centrumzagorze.pl, w temacie wpisując „konsultacja do hostelu”

W trakcie konsultacji przeprowadzamy diagnozę problematyki pacjenta oraz oceniamy jego motywację. W wyniku konsultacji pacjent zostaje zakwalifikowany do pobytu próbnego lub otrzymuje skierowanie do innej formy pomocy.

Pierwszy okres pobytu (od 2 tygodni do miesiąca) jest pobytem próbnym. Jest to czas na wzajemną weryfikację oczekiwań, potrzeb i możliwości ze strony Hostelu i Mieszkańca.

Jeśli weryfikacja zakończy się pozytywnie, możliwe jest rozpoczęcie długoterminowej rehabilitacji w Hostelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>